ERZURUM PALANDÖKEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman GAZİOĞLU´nun 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Abdurrahman GAZİOĞLU´nun 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

2017-2018 Eğitim öğretim yılına  yenilen eğitim programlarımızla büyük bir heyecanla başlamış bulunmaktayız. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak ancak eğitimle mümkündür. Jeopolitik açıdan çok önemli bir coğrafyada ayakta kalmanın yolu çok çalışmaktan geçmektedir. Düşmanı çok,dostu az olan, her zaman mazlumların ve Hakkın yanında yer alan bir milletin evlatları olarak çok uyanık olmalıyız. çok çalışmalıyız.Ecdadımızdan bize intikal eden her alanda zengin bir mirasa sahibiz.Dünden aldığımız ilhamla yarınlarımıza güvenle bakıyoruz.

Eğitimciler olarak en temel idealimiz,devletine ve milletine sadık insanlar yetiştirmektir. çocuklarımızı ve gençlerimizi, bu milletin değerleri ile barışık, milli ve manevi değerlerine bağlı; ülkesini ve milleti seven, vizyon sahibi olarak yetiştirmek zorundayız.

Bu duygular ile 2017-2018 öğretim yılının milletimize hayırlı olmasını Cenab-ı Hak´tan diliyor,Vatanımızın bekası için canlarını feda eden  şehitlerimize rahmet diler,gazilerimize saygı ve şükranlarımı sunarım.

Tüm meslektaşlarıma, öğrenci kardeşlerime, onların anne ve babalarına, tüm eğitim çalışanlarına sağlık mutluluk ve başarılar dilerim. Hepinize en kalbi sevgi ve saygılarımı sunarım.

Abdurrahman GAZİOĞLU 

Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mah. Zeynep Sokak /Palandöken/ERZURUM - (442)317 11 21 / (442) 317 16 61

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.